Polski
English
Szukaj
Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2017 roku.
ul. Konarskiego 18, 44-100 GLIWICE
tel. +48 32 237 21 74 fax. +48 32 237 26 80
e-mail: imiue@polsl.pl
Kadra
Profesorowie
Nazwisko i imię Tadeusz Chmielniak
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień prof. dr hab. inż. czł. rzecz. PAN m. dhc Telefon +48 32 237 21 96
Stanowisko Pokój 430
Adres e-mail tadeusz.chmielniak@polsl.pl Fax +48 32 237 26 80


Nazwisko i imię Janusz Kotowicz
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień prof. dr hab. inż. Telefon
Stanowisko profesor, Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym, Dyrektor Instytutu Pokój
Adres e-mail janusz.kotowicz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Marek Pronobis
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień prof. dr hab. inż. Telefon +48 32 237 12 73
Stanowisko profesor, Kierownik ZKiWP Pokój B 205
Adres e-mail marek.pronobis@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Andrzej Rusin
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień prof. dr hab. inż. Telefon +48 32 237 2326
Stanowisko Profesor Pokój A442
Adres e-mail andrzej.rusin@polsl.pl Fax +48 32 237 2680


Profesorowie Politechniki Śląskiej
Nazwisko i imię Sławomir Dykas
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon +48 32 2371971
Stanowisko Prof.nzw. w Pol. Śl., Z-ca Dyrektora Instytutu ds. Nauki Pokój 430A
Adres e-mail slawomir.dykas@polsl.pl Fax +48 32 2372680


Nazwisko i imię Sylwester Kalisz
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr hab. inż. Telefon +48 32 237 11 63
Stanowisko prof. nadzw. Pokój B 210
Adres e-mail sylwester.kalisz@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Piotr Ostrowski
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon 32 237 13 65
Stanowisko Pokój 524A
Adres e-mail piotr.ostrowski@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Włodzimierz Wróblewski
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon +48 32 2372715
Stanowisko Prof.nzw., Kierownik Zakładu Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych Pokój A436
Adres e-mail wlodzimierz.wroblewski@polsl.pl Fax +48 32 2372680


Nazwisko i imię Henryk Łukowicz
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon +48 32 2372272
Stanowisko Profesor nadzwyczajny Pokój A 434
Adres e-mail henryk.lukowicz@polsl.pl Fax +48 32 2372680


Docenci
Nazwisko i imię Franciszek Gramatyka
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień doc. dr inż. Telefon +48 32 237 11 78
Stanowisko docent Pokój B 212
Adres e-mail franciszek.gramatyka@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Adiunkci i wykładowcy
Nazwisko i imię Łukasz Bartela
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon (032) 237 24 92
Stanowisko Pokój 202 HMC
Adres e-mail lukasz.bartela@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Krzysztof Bochon
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 22 27
Stanowisko adiunkt Pokój A 423b
Adres e-mail krzysztof.bochon@polsl.pl Fax +48 32 237 26 80


Nazwisko i imię Jarosław Dziuba
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 32-237-22-27
Stanowisko Adiunkt Pokój 424 A
Adres e-mail jaroslaw.dziuba@polsl.pl Fax 32-237-2680


Nazwisko i imię Bartłomiej Hernik
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 11 96
Stanowisko adiunkt Pokój B 203
Adres e-mail bartlomiej.hernik@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Katarzyna Janusz-Szymańska
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 32 237 15 13
Stanowisko adiunkt Pokój HMC 204
Adres e-mail katarzyna.janusz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Wojciech Kosman
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon (32) 237 23 59
Stanowisko Pokój A-422
Adres e-mail wojciech.kosman@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Sebastian Lepszy
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon (+48) 32 237 23 37
Stanowisko adiunkt Pokój A-439
Adres e-mail sebastian.lepszy@polsl.pl Fax (+48) 32 237 26 80


Nazwisko i imię Mirosław Majkut
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 48-322372227
Stanowisko adiunkt Pokój 423
Adres e-mail miroslaw.majkut@polsl.pl Fax 48-322372680


Nazwisko i imię Janusz Mędrych
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail janusz.medrych@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Krzysztof Nawrat
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237-11-45
Stanowisko adiunkt Pokój A-445
Adres e-mail krzysztof.nawrat@polsl.pl Fax +48 32 237-26-80


Nazwisko i imię Grzegorz Nowak
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon 32 237 28 22
Stanowisko adiunkt Pokój A445c
Adres e-mail grzegorz.nowak@polsl.pl Fax 32 237 26 80


Nazwisko i imię Włodzimierz Ogulewicz
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 32-237 12 84
Stanowisko Starszy Wykładowca Pokój A533
Adres e-mail Wlodzimierz.Ogulewicz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Grzegorz Peczkis
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 32 237 22 82
Stanowisko adiunkt Pokój 326A
Adres e-mail grzegorz.peczkis@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Leszek Remiorz
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon
Stanowisko Kierownik ZMiAPE Pokój
Adres e-mail leszek.remiorz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Maciej Roskosz
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail maciej.roskosz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Anna Skorek-Osikowska
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon 32 237 25 24
Stanowisko adiunkt Pokój 131 HMC
Adres e-mail anna.skorek@polsl.pl Fax 32 237 13 68


Nazwisko i imię Katarzyna Stolecka
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 32 237 23 60
Stanowisko adiunkt Pokój A-441
Adres e-mail katarzyna.stolecka@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Michał Strozik
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 12 39
Stanowisko adiunkt Pokój A-421
Adres e-mail michal.strozik@polsl.pl Fax +48 32 237 26 80


Nazwisko i imię Daniel Węcel
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon (032) 237 20 86
Stanowisko adiunkt Pokój A528
Adres e-mail daniel.wecel@polsl.pl Fax +48 32 237 26 80


Nazwisko i imię Robert Wejkowski
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 11 63
Stanowisko adiunkt Pokój B 210
Adres e-mail robert.wejkowski@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Grzegorz Wiciak
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail grzegorz.wiciak@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Andrzej WILK
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 32-237-2282
Stanowisko adiunkt Pokój A 333
Adres e-mail andrzej.t.wilk@polsl.pl Fax 32-237-2680


Nazwisko i imię Adam Wojaczek
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 2756
Stanowisko adiunkt Pokój A446
Adres e-mail adam.wojaczek@polsl.pl Fax +48 32 237 2680


Asystenci
Nazwisko i imię Szymon Ciukaj
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 11 96
Stanowisko asystent Pokój B 203
Adres e-mail szymon.ciukaj@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Sebastian Michalski
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 237 12 06
Stanowisko asystent Pokój 135 HMC
Adres e-mail sebastian.michalski@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Sebastian Rulik
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon 32 2372064
Stanowisko asystent Pokój 440A
Adres e-mail sebastian.rulik@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Krystian Smołka
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon (+48) 32 237 19 42
Stanowisko specjalista naukowo-techniczny Pokój A-432
Adres e-mail krystian.smolka@polsl.pl Fax


Doktoranci
Nazwisko i imię Klaudia Dubiel
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon (32) 237 14 07
Stanowisko doktorant Pokój 206 HMC
Adres e-mail klaudia.dubiel@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Daniel Frączek
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 32 237 22 14
Stanowisko doktorant Pokój A 438
Adres e-mail daniel.fraczek@polsl.pl Fax 32 237 21 93


Nazwisko i imię Krzysztof Fryczowski
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 20 49
Stanowisko doktorant/samodzielny referent techniczny Pokój A-426
Adres e-mail krzysztof.fryczowski@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Waldemar Gądek
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 23 79
Stanowisko doktorant Pokój B-214
Adres e-mail waldemar.gadek@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Dorota Homa
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 32 237 15 46
Stanowisko doktorant Pokój A-329
Adres e-mail dorota.homa@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Katarzyna Jagodzińska
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 11 52
Stanowisko doktorant Pokój B-208
Adres e-mail katarzyna.jagodzinska@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Marcin Job
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon (32) 237 17 45
Stanowisko Doktorant Pokój 203 HMC
Adres e-mail marcin.job@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Michał Jurczyk
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 32-237-14-07
Stanowisko Doktorant Pokój 206 HMC
Adres e-mail Michal.Jurczyk@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Tomasz Kress
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 11 74
Stanowisko samodzielny referent techniczny Pokój B 209
Adres e-mail tomasz.kress@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Izabella Maj
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 23 79
Stanowisko doktorantka Pokój B 214
Adres e-mail izabella.maj@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Dorota Mikosz
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 32 237 14 07
Stanowisko doktorant Pokój 206 HMC
Adres e-mail dorota.mikosz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Paweł Mońka
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 32 237 15 46
Stanowisko doktorant Pokój A-329
Adres e-mail pawel.monka@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Jakub Opała
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail jakub.opala@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Paweł Pilarz
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 34-237-22-14
Stanowisko Doktorant Pokój A-438
Adres e-mail pawel.pilarz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Krzysztof Rogoziński
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 20 49
Stanowisko doktorant Pokój A-426
Adres e-mail krzysztof.rogozinski@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Krzysztof Rusin
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 32 237 14 25
Stanowisko Doktorant Pokój A-323
Adres e-mail krzysztof.rusin@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Artur Szymański
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon (+48) 32-237 1942
Stanowisko Doktorant Pokój A-432
Adres e-mail artur.szymanski@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Mateusz Tymoszuk
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 11 52
Stanowisko doktorant / samodzielny referent techniczny Pokój B 208
Adres e-mail mateusz.tymoszuk@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Wojciech Uchman
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon (32) 237 17 45
Stanowisko Doktorant Pokój 203 HMC
Adres e-mail wojciech.uchman@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Adam Zalewski
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień mgr inż. Telefon 32 237 20 49
Stanowisko Doktorant Pokój A-426
Adres e-mail adam.zalewski@polsl.pl Fax


Pracownicy inżynieryjno-techniczni
Nazwisko i imię Kazimierz Mroczek
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 13 87
Stanowisko starszy specjalista naukowo-techniczny Pokój B 216
Adres e-mail kazimierz.mroczek@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Michał Polok
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 11 52
Stanowisko samodzielny referent techniczny Pokój B 208
Adres e-mail michal.polok@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Wacław Wojnar
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 23 74
Stanowisko starszy specjalista inżynieryjno-techniczny Pokój B 211
Adres e-mail waclaw.wojnar@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Pracownicy administracyjni
Nazwisko i imię Iwona Hlubek
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień mgr Telefon +48 32 237 12 73
Stanowisko samodzielny referent administracyjny Pokój B 205
Adres e-mail iwona.hlubek@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Maria Miękicka-Chodorowska
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień Telefon +48 32 237 12 73
Stanowisko specjalista administracyjny Pokój B 205
Adres e-mail maria.mekicka@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Agnieszka Petrusiewicz
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 12 73
Stanowisko specjalista administracyjny Pokój B 205
Adres e-mail apetrusiewicz@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Grażyna Roskosz
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail grazyna.roskosz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Agnieszka Zimon
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień inż. Telefon +48 32 237 2174
Stanowisko Pokój A426
Adres e-mail agnieszka.zimon@polsl.pl Fax +48 32 237 2680


Pracownicy emerytowani
Nazwisko i imię Marek Kurowicz
Zakład Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail marek.kurowicz@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Joachim Otte
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr hab. inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail j.otte@wp.pl Fax


Nazwisko i imię Jan Rduch
Zakład Zakład Maszyn Przepływowych i Technologii Energetycznych
Stopień dr inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail jan.rduch@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Barbara Witała
Zakład Zakład Miernictwa i Automatyki Procesów Energetycznych
Stopień Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail barbara.witala@polsl.pl Fax